FAQ

Mydlarnia Inspiracja 😀
Oczywiście. W formularzu zamówienia w polu „Uwagi” napisz adres osoby obdarowanej. Do paczki nie wrzucimy dokumentu sprzedaży, ale prześlemy Ci go e-mailem. Jeśli to ma być prezent dla kogoś szczególnego, to zobacz pytanie "Chcę zamówić mydełko zapakowane specjalnie na prezent? Jak to zrobić?". Patrz poniżej.
Zadzwoń do nas pod numer tel. 606381028 lub napisz na adres pracownia@mydlarnia-inspiracja.pl. Powiedz nam o jakim opakowaniu myślisz. Czy ma mieć formę zawieszki na prezent z dedykacją? Czy całość zamówienia włącznie z wysyłką ma być potraktowana prezentowo? Pakowanie na specjalne okazje wiąże się z dodatkową opłatą. Jej koszt ustalimy po zapoznaniu się z Twoim pomysłem.
Nasze mydełka wytwarzamy ręcznie metodą tzw. na zimno, która polega na niecałkowitym zmydleniu tłuszczy w lekko podwyższonej temperaturze. Część użytych olejów (kwasów tłuszczowych) pozostaje niezmydlona, dzięki czemu mydło nie tylko oczyszcza skórę, ale także pozostawia na niej ochronną warstwę. Produktem powstającym podczas reakcji zmydlania jest w mydło oraz gliceryna.
Standardowo duże kostki naszych mydełek ważą 90 ± 5g i mają poręczny okrągły kształt. Mydełka o specjalnych dodatkach lub innym kształcie niż krążek mogą mieć inną wagę. Masa poszczególnych mydełek podana jest na stronie danego produktu. Mydełka w zestawach prezentowych mają wagę 35 ± 5g. Mydełka na specjalne zamówienia mogą mieć każdą wagę, a z naszego doświadczenia kostka powyżej 120g jest już nieporęczna i trudna w użytkowaniu.
42
×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.