Koszt i czas dostawy

Czasami udaje nam się wysłać Wasze zamówienia jeszcze tego samego dnia. Niekiedy czas wysyłki może trwać dłużej. Może mieć na to wpływ okres składania zamówień, stany magazynowe, nasze oddalenie od punktów nadania przesyłek. Zawsze jednak staramy się poinformować Was o tym i wybrać dla Was jak najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego czas oczekiwania tyle trwa?

Nasze produkty staramy się Wam dostarczać jak najbardziej świeże, z możliwie jak najdłuższym terminem ważności. Dlatego jeśli nie mamy czegoś na półkach, dzwonimy do Was, aby ustalić co robimy dalej, kręcąc drugą ręką już nową partię. Zamówienia z asortymentu w stałej ofercie realizowane są najszybciej jak stany magazynowe nam na to pozwalają.

Natomiast zamówienia, które najbardziej lubimy – od serca, personalizowane, takie, które mają nie tylko pielęgnować skórę obdarowanej osoby, ale także ucieszyć jej oko, wykonujemy dopiero po złożeniu zamówienia i ustaleniu Waszych oczekiwań co do efektu końcowego.

Czas dostawy

Czas realizacji zamówienia od momentu jak Wasze pieniądze wpłyną do nas do momentu aż nasze mydełka zapukają do Waszych drzwi może różnić się w zależności od wybranej firmy transportowej. Na skompletowanie Waszych paczek potrzebujemy do 5 dni roboczych + czas transportu przewoźnika. Szczegółowe informacje o dostawie znajdziecie bezpośrednio w opisie produktu w zakładce „Dostawa”.
Ilość czasu potrzebnego do wykonania zamówień personalizowanych podajemy przy wycenie indywidualnego projektu.

Celem usprawnienia kontaktu prosimy wszelkie Wasze zapytania kierować bezpośrednio na adres e-mail: pracownia@mydlarnia-inspiracja.pl

Odbiór osobisty

ZAPRASZAMY do Berkanowo 7. Po wcześniejszym umówieniu się – jest możliwość odbioru zamówienia w Świdwinie i Gdyni Redłowo.

Koszty dostawy

Przesyłka krajowa

Kurier 13 zł

Inpost Paczkomat 12 zł
(2 dni na odbiór z wybranego paczkomatu)

Poczta Polska Kurier 48 12,30 zł

Poczta Polska Kurier 48 Odbiór w Punkcie 12 zł
(7 dni na odbiór z placówki pocztowej, 6 dni na stacjach Orlen)

ZNAJDŹ SWÓJ PUNKT ODBIORU i podaj jego adres lub kod w komentarzu do zamówienia:

POCZTA POLSKA ODBIÓR W PUNKCIE znajdź placówkę pocztową / stację Orlen

×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.