Dla Firm

Kosmetyki naturalne dla firm

Zapraszamy do współpracy firmy chcące wyróżnić się. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy personalizowaną ofertę pod potrzeby właśnie Twojej firmy. Jesteśmy niewielką Mydlarnią, której zapał i zaangażowanie są odwrotnie proporcjonalne do liczby pracowników. Pomimo rozmiaru naszego przedsięwzięcia – śmiemy twierdzić, iż pomysłów nam nie brakuje. Z niecierpliwością czekamy na Wasze najbardziej szalone pomysły.

Jeśli szukacie produktów wytwarzanych rękodzielniczo o wyjątkowym charakterze, to nasza oferta z pewności Was zainteresuje.

Happy Days mydło nagietkowe

Gadżety firmowe z logo

Gadżety firmowe to doskonała okazja na prezentację swojej firmy. Pozwalają one pozostać na dłużej w pamięci i codzienności obecnych klientów, jak również zaciekawić i pozyskać nowych. Zwracając się do nas ze swoim pomysłem, otrzymacie produkt finalny dostosowany do swoich potrzeb. Chętnie dopracujemy także projekt pod względem graficznym dla Was.

Świetnie w roli gadżetów sprawdzają się mydełka:
z logotypem firmy na etykiecie,
z odciśniętym w mydle wzorem Waszego logotypu na podstawie stworzonej matrycy,
w kształcie związanym z daną branżą, np. dla kwiaciarni mydełka mini różyczki,
lub po prostu kostka ręcznie krojonego mydła.

Sami zdecydujcie co najlepiej będzie oddawać ideę Waszej firmy.

Prezenty firmowe dla klientów lub kontrahentów

Zaskocz swojego kontrahenta lub pracownika dopasowanym do niego prezentem, który na długo zapadnie mu w pamięć i pozwoli mu poczuć jak ktoś wyjątkowy dla Ciebie. Nie szczędź czasu na indywidualne podejście do drugiego człowieka, gdyż takie prezenty najbardziej cieszą. Czasami może to być mydlana rzeźba w kształcie uśmiechniętej buźki, a czasami wystarczy, że będzie to kilka liter układających się w imię.

Mini mydełka dla SPA i hoteli

Relaks, chwila odpoczynku. To właśnie Wasza oferta. A dlaczego by podczas pobytu nie nakłonić klienta do przeżycia pozytywnych emocji obdarowując go pachnącym mydełkiem, świetnym jakościowo, o estetycznym wyglądzie i z Waszym logo? My widzimy same pozytywy wykorzystania pamięci emocjonalnej w kreowaniu wizerunku firmy kojarzonej z wypoczynkiem. Mydełko pięknie pachnie olejkami eterycznymi, ma kształt koła, który dobrze trzyma się w dłoni i… pozwoli wyróżnić się Wam na tle konkurencji.

Wytwarzanie produktów kosmetycznych na zlecenie

Poszerzenie oferty o kosmetyki naturalne, ale bez zaplecza produkcyjnego? Wprowadzenie nowego produktu na rynek, ale z minimalną ilością formalności? Chętnie przejmiemy obowiązki bezpiecznego procesu produkcji oraz wypełnienia formalności wymaganych nową Ustawą o produktach kosmetycznych. Bycie partnerem dla Waszej marki i wspieranie jej w rozwoju jest naszym celem.

Organizacja Warsztatów

Warsztaty kosmetyków naturalnych

Odpowiadamy na współczesne potrzeby konsumentów, którzy są świadomi możliwości naturalnej pielęgnacji. Warsztaty pozwolą doświadczyć, a nie tylko być posiadaczem kolejnego zakupu nowego kosmetyku. Pokazujemy przyjemność tworzenia własnych receptur, poszukiwań pielęgnacyjnych. Pomagamy w odkrywaniu nowych form pielęgnacji, które w wydaniu imprezy integracyjnej mogą być świetnym pomysłem na wspólnie spędzony czas i zbudowanie dobrego teamu w pracy.

Sprzedaż hurtowa i oferta dla dystrybutorów

Zaangażowanie, lojalność oraz relacje biznesowe budowane w oparciu o to, co najważniejsze w kosmetykach – skuteczna pielęgnacja idąca w parze z jakością. Zachęcamy do prowadzenia rozmów właśnie w takim modelu. Dla każdego podmiotu przygotowujemy indywidualną ofertę, odpowiadającą zapotrzebowaniu danej branży.


Współpraca z nami to czysta przyjemność – przekonaj się sam.


NASZE REFERENCJE

×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.