O Nas

DLA NAS MYDLARNIA. DLA WAS – INSPIRACJA CO TO ZNACZY?

Zgodnie z definicją słownikową „INSPIRACJA” to inaczej: natchnienie, pomysł; wpływ. Jesteśmy przekonani, że słowo „INSPIRACJA” najlepiej oddaje kim, chcemy dla Was być. Natomiast wyraz „MYDLARNIA” nawiązuje do długiej tradycji mydlarstwa sprzed wieków. Zaczęło się zatem od natchnienia. Któż z nas, świadomie podchodzących do kwestii pielęgnacji, nie porzucił zrezygnowany poszukiwań swoich idealnych kosmetyków, przyjaciół naszej skóry i uczestników codziennych rytuałów pielęgnacyjnych?

To natchnęło nas do tego, by powiedzieć „dość” wszystkim kosmetykom wypełnionym chemią i wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom. Urodzeni i wychowani na wsi wiemy, jak wiele dobrego oferuje nam natura. Uzbrojeni w tę wiedzę oraz nieocenione wsparcie rodziny wyruszaliśmy w długą i niebezpieczną drogę, na końcu której czaiło się… nasze pierwsze mydło! Najpierw był zatem pomysł. Z pomysłu narodził się chaos, potem już jakoś poszło…

Skromne początki, wielkie marzenia

W dniu moich urodzin przyszła na świat w małej wsi –  Mydlarnia Inspiracja.  To uczucie niewiarygodnej satysfakcji z tworzenia czegoś za pomocą naszych własnych rąk, mieszania różnych składników tak, by powstało coś z niczego sprawiło, że poczuliśmy, że chcemy robić! I w ten oto sposób, to pierwsze mydło zainspirowało nas do dalszej wytrwałej pracy, do ciągłego rozwoju. Potem przyszedł kolejny pomysł, by naszą radością i energią tworzenia podzielić się z Wami. Poza tym, ile można zaopatrywać rodzinę i przyjaciół w mydło? Niestety nie myją się kilkanaście razy dziennie.

Założeniu naszej małej rodzinnej pracowni mydlarskiej przyświecała myśl, aby tworzyć kosmetyki, w których najistotniejsze jest działanie pielęgnacyjne. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na wnętrzu i na tym, co kosmetyk ze sobą niesie dla skóry i zmysłów, dlatego każdy produkt wytwarzamy od początku do końca ręcznie. Wygląd i opakowanie natomiast traktujemy jako miły dodatek. Stąd też nasza fascynacja rzemiosłem sięga coraz dalej: tworzymy opakowania, rzeźbimy i piszemy w mydle. Nie poprzestajemy jednak na pomysłach zrodzonych w naszych głowach. Czasem odbiorcy naszych produktów proszą nas o zrealizowanie ich własnych pomysłów – od unikalnej kompozycji mydeł w zestawie prezentowym po personalizowane etykiety dla najbliższych przyjaciół – jesteśmy otwarci również na Wasze pomysły.

Rękodzieło – co to lubię

Jednocześnie chcemy być też inspiracją dla Was: do ciągłych poszukiwań swoich ideałów, do dbania o siebie, do uświadomienia sobie, że każdy z nas jest wyjątkowy i zasługuje na to, co najlepsze, również w kwestii pielęgnacji. Kupując nasze produkty, stajecie się członkami naszej wielkiej mydlanej rodziny, dlatego chcemy dzielić się z wami naszą pasją tworzenia, chcemy pokazać jak mydlarstwo, i szerzej: rękodzieło, potrafi być ciekawe, i właśnie – inspirujące.

Nie mydlimy zatem Wam już więcej oczu i zapraszamy w nasze skromne progi. Życzymy, aby używanie naszych produktów sprawiło Wam tyle radości, co nam ich tworzenie.

Podarujcie sobie odrobinę naturalnej przyjemności!

pracownia właściciel

Cały czas się rozwijamy i dokształcamy, nie tylko kosmetycznie. Spójrzcie sami.Moi Klienci to wspaniali ludzie! Tyle serdeczności otrzymuję od Was w wiadomościach sms, że szkoda mi je usuwać. Sami poczytajcie 🙂


×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.