Mydełka firmowe – 3PAKI

Mydełka firmowe zaskoczą niebanalną formą nie jedną osobę. Dobrze wiedzą o tym firmy, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, a efekty naszego wspólnego pomysłu były estetyczne i pachnące. Wersje mini mydełek jako nasze małe „słodziaki” mają nie tylko za zadanie dobrze umyć, ale i chwytać za serce… Przepraszam – za skórę 😊 tego, kto je dostanie.

Gdy wymyślaliśmy nasze zestawy 3PAKI, chcieliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego koncepcja łagodnej pielęgnacji sygnowanej firmowym logo, wydaje się tak przyjemna. Wersja mini mydełek pozwala spróbować różne rodzaje w większej ilości przy zachowaniu optymalnej ceny. Różnorodność jest tutaj dużym plusem. Pozwala bowiem, aby mydła z logo trzy razy bardziej przypadły do gustu danej osobie albo trzy razy więcej osób je zobaczyło. Podobało nam się stwierdzenie pana Krzysztofa, że 3PAKi są takie „cute” i zawierają dużo w małym.

Pachnące drobiazgi z logo firmy stają się coraz popularniejszą formą marketingu, która poprzez zapach może łatwiej i co ważne – na dłużej zapaść w pamięć odbiorcy. Odbiorcy już nie tylko mogą podziwiać ofiarowany im przedmiot, ale również poczuć go zmysłem powonienia, a to jest wartość dodana. Mydełka firmowe dają wiele możliwości, aby dopasować ich rodzaj do różnych osób lub nawet do trzech jednocześnie! Poza dopasowaniem wariantów mydeł wewnątrz mamy coś jeszcze. Na zewnątrz eksponujemy logotyp umieszczony na winietce, która wraz z dodatkowymi informacjami lub życzeniami ozdobi zestaw.

W dotychczasowych zamówieniach obejmowaliśmy pieczę nad całością projektu, pozwalając firmom zajmować się firmami. Otrzymane logotypy wkomponowaliśmy w całość, aby kolorystycznie i zapachowo wszystko grało. Zamieściliśmy kilka migawek z naszych prac, akurat z wysypu świątecznego.

Święta? Urodziny firmy? Mydełka firmowe doskonale wyeksponują logo Twojej firmy jako upominek oraz zachwycą swoim zapachem tych, których zdecydujesz się wyróżnić. Daj się zapamiętać od tej czystej strony!

mydełka firmowe1
mydełka firmowe2
×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.