Prezent dla babci Jadzi

prezent_dla_babci_Jadzi_glowne

Jaki prezent dla babci?

Zastanawiała się jej Wnuczka. Prezent dla babci Jadzi z okazji Dnia Babci był potrzebny w ciągu kilku dni. Wnuczka długo się nie zastanawiając, zadzwoniła do nas. Pokrótce opowiedziała nam swój pomysł i określiła nam swoje oczekiwania, a wierzcie mi wymagania były duże.

Babcia lubi:

  • koty, dlatego najlepiej, aby mydło było z kotkiem;
  • lubi też whisky, dlatego jeszcze lepiej, aby mydło było z kotem i whisky;
  • babcia lubi mydło, dlatego najlepiej, aby było jak najwięcej mydła, dużo kotów i wszystko pachniało whisky.
prezent_dla_babci_Jadzi2
prezent_dla_babci_Jadzi1

Zrobienie prezentu dla TAKIEJ babci to było wyzwanie!

Z niecierpliwości zacieraliśmy ręce. Dostosowując wymagania dotyczące upominku musieliśmy zmierzyć się z rzeczywistością. Nie mamy niestety jeszcze w naszej ofercie ani kociego mydełka ani pachnącego whisky. Mimo wszystko staraliśmy połączyć wszystkie życzenia Wnuczki w jedną spójną całość. Mydełko przyozdobiliśmy mruczącym cicho kotkiem, innego kotka wydelegowaliśmy do ozdobienia prezentu, a jeszcze innego do recytowania wiersza, który wznosi toast na cześć babci Jadzi jej ulubionym trunkiem.

Prezent dla babci Jadzi jest przykładem na praktyczne podejście do kosmetyków oraz postawienie na rękodzielniczy charakter. Która babcia nie chciałaby być mile zaskoczona tak osobistym upominkiem?

Dla niedowiarków podpowiemy, że przy odpowiedniej oprawie mydło sprawdzi się nie tylko jako kostka do mycia, ale co więcej może nawet sposobność  do wspólnego uśmiechu…

prezent_dla_babci_Jadzi_kartka
×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.