Zestaw mydeł MYDŁO wKOŁO

zestaw_mydelek_ na_ prezent_ mini

Zestaw mydeł MYDŁO wKOŁO  to bestseller wśród zestawów!

Zestaw mydeł MYDŁO wKOŁO cieszy się Waszym niesłabnącym zainteresowaniem. Jesteśmy szczęśliwi, iż podoba się Wam nasz pomysł na prezent z kosmetykami w roli głównej. Pragnęliśmy, abyście razem z nami mogli pobawić się w dopasowywanie kosmetyków, aby radość, którą mogą sprawić była jeszcze większa.

W tym miejscu chcieliśmy zaprezentować Wam najciekawsze realizacje zestawów, które są wynikiem połączenia Waszych pomysłów z naszymi możliwościami kosmetyczno – rękodzielniczymi. Zawsze staramy się dopasować całość projektu do okazji, osoby, a nawet treści życzeń. Lubimy Was zaskakiwać i podsuwać ciekawe pomysły. Wasze zamówienia są swoistym wyzwaniem dla naszej kreatywności. Możemy śmiało stwierdzić, że dzięki Wam się rozwijamy!

Personalizację prezentów kosmetycznych poszerzyliśmy o możliwość dopasowania kolorystyki całości, zarówno mydeł jak i dekoracji. Czasami dodanie osobistych życzeń dla kogoś jest już wystarczającą ozdobą prezentu. A czasami i my dajemy się wkręcić w Wasz szalony, z poczuciem humoru pomysł na prezent i wtedy już nie tylko montujemy niejednoznacznie życzenia, ale nawet wycinamy kuszące kształty pin-up girl.

Zerknijcie sami.

zestaw_mydelek_wkolo1
zestaw_mydelek_wkolo
zestaw_mydelek_wkolo5A
zestaw_mydelek_wkolo5
zestaw_mydelek_wkolo2A
zestaw_mydelek_wkolo2
zestaw_mydelek_wkolo8A
zestaw_mydelek_wkolo8
zestaw_mydelek_wkolo7
zestaw_mydelek_wkolo6
zestaw_mydelek_wkolo4
zestaw_mydelek_wkolo3

Będziemy zaszczyceni, jeśli to my będziemy mogli przygotować prezent, który dasz od serca.
Zapraszamy Cię po Twój własny zestaw prezentowy.

×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.