5. Urodziny Mydlarnia Inspiracja

urodziny_m

Wybiły 5. Urodziny!

Dziękuje Wam
– że tak jak ja, pokochaliście kosmetyki naturalne;
– za cierpliwość i przemiłe słowa jakimi mnie obdarzyliście.

Dziękuje, że jesteście moją inspiracją do dalszej pracy!

Z okazji naszego święta – mojego i Mydlarni do 30 kwietnia w każdym zamówieniu znajdziecie miłą mydlaną niespodziankę pachnącą lawendą. Logistycznie trochę trudno byłoby podzielić się z Wami kawałkiem toru, toteż mam nadzieję, że mydlany krążek z dumą będzie go zastępował. Już teraz uśmiecha się do Was na zdjęciu powyżej 🙂

Limitowane edycje

W kwietniu przewidziałam dla Was limitowane edycje produktów w naszym sklepie. Z tej właśnie okazji utworzyliśmy nową kategorię URODZINOWO, w której znajdziecie właśnie te produkty. Będzie zapachowo i ciekawie, bo wśród nowości pojawią się nowe zapachy wosków, masła do ciała z bajerami masującymi, akcesoria kąpielowe w nowym wydaniu… Oj, ale nie będę wszystkiego zdradzać. Aby podtrzymać Was nieco w emocjach i jeszcze pozytywniej zaskoczyć z tygodnia na tydzień będziemy stopniowo dodawać urodzinowe produkty do sklepu.

Konkurs – zakończony 25.04.2021 🙂

Dodatkowo w kwietniu przeprowadziliśmy konkurs z nagrodami. Wszystkim zwycięzcom na podium – gratulujemy!

Początek znajomości z mydłem

Ponadto, aby uchylić Wam rąbka tajemnicy jak wyglądała moja relacja z mydłem, nakręciliśmy filmik. Moc podziękowań i całusów składam na ręce mojego męża Rafała, którego anielska cierpliwość i talent jest godna podziwu, a który podjął się montażu tego dzieła. Miłego oglądania.Nie było łatwo znaleźć się w tym miejscu, obchodząc 5. Urodziny, gdyby nie Wasz udział. Przesłodkie jest jakie piękne wiadomości potraficie pisać, gdy zamówienie dotrze do Was. Niektóre z tych mini „liścików”, zachowałam sobie. W tym miejscu chciałabym je zamieścić, by móc do nich wracać, kiedy nie zawsze wszystko wychodzi. Zwłaszcza mydło z foremek 🙂JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE I POZWALACIE ROZPIESZCZAĆ SIĘ NASZYMI KOSMETYKAMI!

Dodaj komentarz

*

×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.