Prezent dla babci – bukiet róż

prezent_dla_babci11

Wyjątkowy prezent dla babci na urodziny – bukiet mydlanych róż

Prezent dla babci, który nie ma jest mydłem? Jak to zrobić gdy jesteś mydlarnią? Oj, wysoko zawiesił poprzeczkę wnuczek babci Magdy. W sumie miał rację, bo babcia otrzymała cały kosz mydlanych wspaniałości zaledwie miesiąc wcześniej.

Myślimy tak: babcia to kobieta. Kobiety lubią kwiaty. Skoro kwiaty to może… od razu dużo kwiatów! Dużo kwiatów zdecydowanie. Czyli jedno już mamy – będzie bukiet. Skoro już wiemy, że wiązanka – to jakich kwiatów? Pytanie uszczegóławiające – ale tych najbardziej zachwycających? Róże. Najlepiej na bukiet nadają się róże. I to jest punkt zaczepienia. Zrobimy tak na prezent dla babci powstanie bukiet mydlanych róż.

Pragnęliśmy, aby babcia tak długo wspominała prezent od wnuczka, jak długo nie zwiędną mydlane kwiaty 🙂 Wpadliśmy na pomysł, aby wyrzeźbić róże z masy mydlanej. Ciekawe? Zabawy było co niemiara, a pracy? … pracy jeszcze więcej … Płatek po płateczku powstawały kolejne sztuki. Przestrzenne, delikatne, jak prawdziwe.  Jest dla nas przyjemnością patrzeć i doświadczać jak z kawałka mydła powstają niezwykłe rzeczy. Pełnią naszego szczęścia jest, gdy te wyjątkowe twory naszych rąk przynoszą komuś radość. Chcieliśmy sprawić, aby patrzenie na te piękne kwiaty wzbudzało zachwyt, a ich zapach wypełnił pokój babci słodyczą kwitnących róż.

Teraz babcia Madzia podczas wspólnej kawy z koleżankami może brylować prezentem od wnuczka, który nigdy nie więdnie.

Ale pamiętajcie – to są prawdziwe róże, nie mydło.

prezent-dla_babcii1
×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.